Álláshirdetés

Frissítés: Az állás betöltésre került!

A Mentálhigiénés Egyesület ügyvezetőt keres.

Jelentkezési határidő

2014. január 31.

Kontakt

Körömi János intézményvezető, 30/68-45-697, menta.bekes@gmail.com

Munkába állás ideje

A megállapodást követően. A szerződés határozott idejű, 3 hónap próbaidővel. A munkába történő betanulásban segít az elnök, intézményvezető, gazdasági vezető.

Munkavégzés helye

Békés

Információ az Egyesületről

www.bekesmenta.hu

Magyar nyelvű EUROPASS fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, továbbá az alapbér igény megjelölésével a menta.bekes@gmail.com e-mail címen

Főbb feladatok és felelősségek

  • A folyamatos szolgáltatásokat nyújtó egyesület mindennapi működtetésének irányítása (munka- és infrastruktúra működtetése, a jelentések, a feladatok határidőre történő elvégzése, a szervezeti nyilvántartások és dokumentáció aktualizálása), együttműködésben az Egyesület munkaszervezetének Vezetőivel, az Elnökséggel, a Közgyűlésével
  • Forrásteremtés, pályázatok beadásának menedzselése (pályázatíróval együtt): kiírások kiválasztása, ötletelés, tervezés, kontroll, pályázatok szerződéskötése, és szerződések módosítása; 1 % gyűjtés koordinálása
  • Futó projektek vezetése, koordinálása, új projektek, programok kidolgozása
  • A szakmai területre vonatkozó jogszabályok, a civil szektorban zajló változások, innovációk, nyomon követése, adaptálása

 Elvárások

  •  felsőfokú végzettség (agrár-mezőgazdasági mérnök, szociális munkás),
  • átfogó (stratégiai) gondolkodás,
  • vezetői képességek, megbízhatóság
  • az önálló munkavégzés képessége, felelősségvállalás
  • empátia, kooperativitás,
  • precizitás, határidők betartása,
  • médiaképesség, média megjelenésekben szerzett gyakorlat,
  • ügyviteli képesség, pénzügyi alapismeretek, forrásszerzési képesség,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • személygépkocsi megléte a munkavégzéshez

Előnyök

Civil szervezetnél, szociális alapszolgáltatásban, oktatásban, társadalmi szemléletformálás terén szerzett szakmai tapasztalat.